6 důvodů, proč začít spolupracovat se mnou a s Euronou

Eurona nabízí produkty každodenní spotřeby, které vynikají svojí šetrností a velmi kvalitním složením. Sami si každý produkt vyvíjí i vyrábí v Červeném Kostelci, kde má firma sídlo, což znamená, že se opravdu každému výrobku dostane maximální peče. Za kvalitou si Eurona stojí, proto každému zákazníkovi zaručuje garanci vrácení peněz při jakékoli nespokojenosti. Je tedy velmi snadné doporučovat ve svém okolí takto mimořádně kvalitní výrobky, se kterými jsme my sami spokojení.

Eurona je ryze česká společnost, která má pevný postoj na trhu již přes 20 let. Jde tedy o zaběhnutou firmu, u které není pravděpodobné, že by svoji činnost ukončila a my tak přišli o práci, což se u nově založených firem může stát.

Má jediného majitele, který má jasnou vizi, podle které svoji firmu vede. V případě více majitelů se často stává, že se jejich vize časem rozejde, nepohodnou se a firma se rozpadne. Toto se u Eurony stát nemůže.

Zázemí firmy je velmi přátelské a nápomocné. Úzce spolupracuje se všemi poradci i manažery, kterým předává informace důležité pro péči o jejích zákazníky. Pořádá se mnoho online i osobních setkání nejen s vedením firmy, ale i se samotným majitelem, kde vždy panuje skvělá atmosféra a celá firma působí jako jedna velká rodina.

Spolupráce a podnikání s Euronou je pro nás úplně bez vstupních investic. Nekupujeme si žádné předražené startovací balíčky, nemáme žádné poplatky nebo pokuty či sankce. Jediné peníze, které vkládáme jsou ty, za které si nakupujeme výrobky do své domácnosti, které následně spotřebujeme při praní a úklidu.

Vždy záleží na vaší píli, důslednosti a vytrvalosti. Sami si určujete, kam to chcete směřovat a kam až chcete dojít. Každý je spravedlivě odměňován podle výsledků své práce, může mít tedy klidně vyšší provizi než lidé v síti nad ním. Provize se vždy vyplácí tzv. odspodu, což znamená, že jsou vždy vypláceni nejprve ti, kteří jsou v obchodní síti na nejnižších pozicích – nestane se tak, že by někdo „dělal na ty nahoře“ – v tom tkví spravedlnost provizního systému v Euroně.

Hlavní výhodou spolupráce s Euronou je to, že můžete mít nejen výrobky do své domácnosti zdarma nebo přivýdělek, ale že můžete také získat naprostou finanční a časovou svobodu. Jak by se vám líbilo být sám svým pánem co se týče jak financí tak času? Nemuset se v práci prosit o dovolenou, shánět hlídání pro děti, když jsou nemocné, nebo si třeba užít léto podle svých vlastních představ? A přesně tuhle svobodu nabízí Eurona každému z nás.

S Euronou si můžete vybudovat vlastní podnikání, a to bez jakýchkoli rizik. Může se pro vás stát trvalým příjmem, díky kterému budete finančně růst, budete si sami řídit vlastní čas a vybudujete si pasivní příjem, který vás podrží v období, kdy z nějkých důvodů nebudete moci pracovat a Euroně se věnovat. Navíc tvoříte trvalý odkaz, takže obchodní síť, kterou vybudujete, můžete odkázat například svým dětem. 

Málokde najdete tak příjemnou a podporující atmosféru a skvělý pracovní kolektiv než právě v mé obchodní síti. Dostanete ode mě know-how, jak s Euronou uspět, dostat se tam, kam chcete a jak si plnit své sny. Budete mít ode mě plnou online i offline podporu, dostanete spoustu rad, návodů a vzdělávacích materiálů, které vám na vaší cestě pomohou. V mé obchodní síti jsme opravdu přátelská komunita, kde si všichni vzájemně pomáháme, radíme, sdílíme své zkušenosti a není výjimkou, že se z nás jako kolegů stávají opravdoví přátelé.

Tak kdy chcete začít?

Stačí kliknout na obrázek a spojíme se!   ➤

Přejít nahoru